Pivídky doporučují:

Český pivní atlas - online prodej

Recenze zde


Pivídky na Facebooku

Novinky

18.1.2016 - Přidán nový článek - tradiční novoroční bilancování uplynulého roku z hlediska českého pivovarnictví a je víc, než potěšitelné, že i Loňský rok byl pro české pivovarnictví znovu rekordní, jak stojí v jeho titulu.

Také jsme aktualizovali mapy ČR a příhraničí a Slovenska, novinky: Dědkovo pivo (Vysočina) a Riegrovka v Olomouci. Na Slovensku těsně u českých hranic dva pivovary Čierňan a Svätojánsky pivovar, dále ve vnitrozemí se připravuje Pivovar Franz. A jako poslední přidáváme i další vídeňský přírůstek Beaver Brewing Company.

11.1.2016 - První aktualizace map ČR a příhraničí a Slovenska v novém roce! U nás dva nové pivovary v kraji Královéhradeckém: Trautenberk v Malé Úpě a Rodinný pivovar 713 přímo v Hradci. Na Slovensku se připravuje pivovar Martins v Martině a konečně přidáváme i Browar Kamienica v polském příhraničí.

30.12.2015 - Přidán nový článek - Příběh opilého faráře, aneb co se říká o pivu v Bibli. A předem přejeme všem čtenářkám a čtenářům všechno nejlepší do nového roku!

27.12.2015 - Jak jsme slíbili, trochu později než obvykle, ale stále včas! Kalendář Pivídek na rok 2016 si můžete stáhnout zde!

Archiv

Tácek Pivídek

Gifty.cz - výhradní dodavatel tácků pro Pivídky

ČeskyČesky EnglishEnglish PolskiPolski DeutschDeutsch

Map and list of the Czech breweries - including breweries near the Czech borders!

The map zooms in on selected region after clicking on it. Information about selected brewery opens in a new tab - brief information includes address, website and GPS coordinates. The map is updated on regular basis and therefore you can be sure that the information provided are always up-to-date.

Atlas - reklama 1
Pivídky doporučují: Český pivní atlas. Recenzi knihy naleznete zde

Updated 18/01/2016

Pro prohlížení mapy si musíte stáhnout novější verzi Adobe Flash Player.

List of Breweries

Breweries of the Czech Republic are ordered by region, foreign breweries near the Czech borders are ordered alphabetically by country. The map and the list include only the foreign breweries within around 30 kilometres from the state border.

Breweries founded during the last three months are marked in the list as "New". The list also includes breweries which are about to open in near future ("Opening soon").

In the Czech version of the map you can also find - within the detailed description - a map depicting the market-share of the selected brewery on the level of the Czech republic's municipalities. This is available only in Czech and only for certain selected breweries (where such a mapping makes sense). Those selected breweries are marked in the list by a red x .

The tabs of regions and countries below serve for better orientation.

Vlajka ČR Czech Republic

344 opened breweries (+0 opening soon) in total, from which 44 (+0) industrial breweries and 300 (+0) microbreweries (i.e. less than 10000 hls per year).

Vlajka Německo German breweries near borders

Vlajka Rakousko Austrian breweries near borders

Vlajka Slovensko Slovak breweries near borders

Vlajka Polsko Polish breweries near borders


Vlajka ČR Breweries of the Czech Republic by region

Jihočeský (23 breweries)

Jihomoravský (44 breweries)

Karlovarský (9 breweries)

Královéhradecký (23 breweries)

Liberecký (10 breweries)

Moravskoslezský (37 breweries)

Olomoucký (25 breweries)

Pardubický (12 breweries)

Plzeňský (32 breweries)

Praha (26 breweries)

Středočeský (40 breweries)

Ústecký (22 breweries)

Vysočina (24 breweries)

Zlínský (17 breweries)

Vlajka Německo German breweries near borders

Vlajka Rakousko Austrian breweries near borders

Vlajka Slovensko Slovak breweries near borders

Vlajka Polsko Polish breweries near borders