Pivídky doporučují:

Český pivní atlas - online prodej

Recenze zde


Pivídky na Facebooku

Novinky

6.9.2015 - Generální poprázdinová aktualizace map ČR i Slovenska: kromě dílčích oprav přibyly fungující pivovary Plasy, Chříč (oba kraj Plzeňský), Česká Kamenice (Ústecký) a Nupaky u Prahy. V přípravě jsou pivovary Ondra (Středočeský), Na Vyhlídce (Jihomoravský), Hladov, Balónový pivovar Radešín (oba Vysočina) a také slovenský Karpat nedaleko Trnavy.

5.9.2015 - Přidán nový článek - Podle čeho se jmenují české pivovary?

18.8.2015 - Letní aktualizace mapy ČR: nový pivovar Němý medvěd v Mělníku, na září se potom připravují Zbraslavice (kraj Středočeský) a Pivovar U Šneka ve Znojmě.

14.7.2015 - Po delší odmlce přinášíme úměrně větší aktualizaci mapy ČR a příhraničí: už fungují minipivovary Panský Mlýn (Opava) a Kelč (Zlínský kraj), v přípravě jsou potom pivovary Národní a U Dobřenských v centru Prahy a Prachatice spolu s Jílovicemi v Jižních Čechách. V rakouském příhraničí navíc přibyly 3 nové pivovary: Kirchberg, R.M. Müller Bier a Runa Bräu (poslední dva jsou pak přímo ve Vídni).

24.6.2015 - Nové příspěvky v sekci "Napsali o nás" - zapátrali jsme v celostátně tištěných médiích a s překvapením jsme zjistili, že nás cituje jak Deník, tak Týden...už zbývá jen propracovat se do nějakého měsíčníku, jelikož také v Pivní ročence se letos opět objeví článek redaktora Kryštofa Materny...

Archiv

Tácek Pivídek

Gifty.cz - výhradní dodavatel tácků pro Pivídky

ČeskyČesky EnglishEnglish PolskiPolski DeutschDeutsch

Map and list of the Czech breweries - including breweries near the Czech borders!

The map zooms in on selected region after clicking on it. Information about selected brewery opens in a new tab - brief information includes address, website and GPS coordinates. The map is updated on regular basis and therefore you can be sure that the information provided are always up-to-date.

Atlas - reklama 1
Pivídky doporučují: Český pivní atlas. Recenzi knihy naleznete zde

Updated 06/09/2015

Pro prohlížení mapy si musíte stáhnout novější verzi Adobe Flash Player.

List of Breweries

Breweries of the Czech Republic are ordered by region, foreign breweries near the Czech borders are ordered alphabetically by country. The map and the list include only the foreign breweries within around 30 kilometres from the state border.

Breweries founded during the last three months are marked in the list as "New". The list also includes breweries which are about to open in near future ("Opening soon").

In the Czech version of the map you can also find - within the detailed description - a map depicting the market-share of the selected brewery on the level of the Czech republic's municipalities. This is available only in Czech and only for certain selected breweries (where such a mapping makes sense). Those selected breweries are marked in the list by a red x .

The tabs of regions and countries below serve for better orientation.

Vlajka ČR Czech Republic

320 opened breweries (+6 opening soon) in total, from which 43 (+0) industrial breweries and 277 (+6) microbreweries (i.e. less than 10000 hls per year).

Vlajka Německo German breweries near borders

Vlajka Rakousko Austrian breweries near borders

Vlajka Slovensko Slovak breweries near borders

Vlajka Polsko Polish breweries near borders


Vlajka ČR Breweries of the Czech Republic by region

Jihočeský (23 breweries)

Jihomoravský (40 breweries)

Karlovarský (9 breweries)

Královéhradecký (21 breweries)

Liberecký (8 breweries)

Moravskoslezský (35 breweries)

Olomoucký (23 breweries)

Pardubický (12 breweries)

Plzeňský (31 breweries)

Praha (27 breweries)

Středočeský (40 breweries)

Ústecký (20 breweries)

Vysočina (22 breweries)

Zlínský (15 breweries)

Vlajka Německo German breweries near borders

Vlajka Rakousko Austrian breweries near borders

Vlajka Slovensko Slovak breweries near borders

Vlajka Polsko Polish breweries near borders