Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/12558/virtual/www/pivovary_databaze.php on line 23
- Pividky.cz

Pivídky doporučují:

Český pivní atlas - online prodej

Recenze zde


Pivídky na Facebooku

Novinky

1.5.2020 - Přidána tradiční Výroční zpráva pivovaru Nuselské Hovado. Tentokrát se dozvíte něco o soutěžních úspěších zeptopivovaru!

28.4.2020 - K čemu využít karanténu? Třeba k velkému úklidu pivního příhraničí v naší mapě - u českých pivovarů se zatím dramata odehrávají za jejich zavřenými dveřmi, takže tam jsme akorát odebrali Novoměstský pivovar v Praze, který se nám nedopatřením vrátil mezi pivovary otevřené. V příhraničí došlo k největším změnám v Rakousku, vzhledem k jejich rozsahu je zde tentokrát nebudeme uvádět detailněji.

20.4.2020 - Přidána tradiční novoroční bilance, tentokrát s přesahem až do dubna a současné situace: Poslední ‚rekordní‘ bilancování – co přinesl českému pivovarnictví rok 2019?

24.3.2020 - Teď zatím radši nikam nechoďte, ale po uvolnění karantény pro vás máme novinky v mapách ČR a po otevření hranic i tipy na nové pivovary na Slovensku a v příhraničí. V zemích českých přibyly pivovary Prokopák, Panaczech (oba Praha), Pod Kalousem (kraj Olomoucký), Olbrew (Moravskoslezský). Pivovar Horác, o kterém jsme tvrdili, že zavřel, se pouze přestěhoval na adresu bývalého pivovaru Hrboun do Jihlavy - ten tedy ale už pravděpodobně vážně zavřel. Na Slovensku jsou nové pivovary Eliáš (Trenčianský) a Včelí majer (Trnavský), naopak jsme odebrali pivovary Hudák, Hellstork a Spilka. A konečně v Sasku u hranic je přidán Brauerei Lohmen. Vielen Spaß und bleiben zu Hause!

Archiv

Tácek Pivídek

Gifty.cz - výhradní dodavatel tácků pro Pivídky


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/12558/virtual/www/pivovary_databaze.php on line 90

Kraj:

Město:

Založen:

Status:

Adresa:

Web:

GPS: N E

Email:

Tel.:

Klikněte na mapu pro její zvětšení. Poznámky a vysvětlivky k mapě naleznete zde